Objednaný tovar si môžete prevziať osobne v predajni SELEKTRA, Družstevná 1143/24, Partizánske, tel.: 038/7490000. Všetok tovar je ihneď dostupný na našom sklade.

Orava Tenera 2

Kód: 32808
29.50 € / ks 24.58 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
6.12.2022

Žehlička vlasov. Špeciálne doštičky s keramickým povrchom pre jednoduché vyrovnanie vlasov. Plynulé nastavenie teploty od 180 do 220 °C.

Detailné informácie

Podrobný popis

Korunka ženskej krásy Žehlička na úpravu vlasov Tenera-2 zaručí pevné vlasy a zdravo vyzerajúci lesk pri každej úprave vlasov. Vďaka hladkým keramickým doštičkám najvyššej kvality sa budú vaše vlasy jednoducho kĺzať po povrchu.  Rovnomerné rozloženie teploty zaručí dokonale rovné vlasy. Tenera-2 je zohriata okamžite už do 15 sekúnd a nastaviť si môžete 3 teplotné stupňe - 180°C (jemné vlasy), 200°C (jemne vlnité vlasy) a 220°C (ťažko narovnateľné vlasy, kučeravé, husté). Dostupná v elegantnom farebnom prevedení "ružového zlata" (rose gold). Automatické vypnutie prístroja po 1 hodine. Vhodná pre všetky typy vlasov.

 

Rýchla úprava vlasov

Orava Tenera-2 je vybavená keramickými platňami novej generácie s hladkým, kĺzavým povrchom, čo uľahčuje úpravu a zabraňuje poškodeniu vlasov aj pri častom používaní. Po zapnutí sa rýchlo ohrieva - už do 15 sekúnd je pripravená na použitie. Ergonomicky sadne do ruky, ľahko sa obsluhuje a váži len 300 g.
 

Teplota aká vašim vlasom vyhovuje

Orava Tenera-2 rešpektuje individualitu každých vlasov, preto si na nej môžete podľa potreby nastaviť teplotu nahriatia platní od 180 do 220 stupňov Celzia. Zvolenú teplotu signalizujú farebné kontrolky. 
 
 
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Žehličky na vlasy
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Košík.sk