Objednaný tovar si môžete prevziať osobne v predajni SELEKTRA, Družstevná 1143/24, Partizánske, tel.: 038/7490000. Všetok tovar je ihneď dostupný na našom sklade.

GP Eco E211 + 2x AA ReCyko 2000 1604821110

Kód: 669
16.90 € –31 %
GP RECYKO AA2000
16.90 € –31 % 11.70 € / ks 9.75 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
10.2.2023

Inteligentná nabíjačka GP novej generácie.Batérie neodmysliteľne patria do každej domácnosti ako pre nás už samozrejmý zdroj energie. Čo ale s tým, ak nechcete neustále dokupovať a vyhadzovať jednorazové batérie ako na bežiacom páse? Voľba je pomerne jednoduchá - zvoľte nabíjačku GP Eco E211 a k nej 2 ks nabíjacích batérií AA ReCyko 2000, ktoré sú súčasťou tohto setu. Nielenže budete mať neustále po ruke spoľahlivý zdroj energie, ale aj tak budete šetriť životné prostredie. Nabíjačka GP Eco E211 má vo výbave inteligentné bezpečnostné aj technické funkcie. Dokáže nabíjať dva články s veľkosťou AA alebo AAANabíjačka Eco E211 je konštruovaná na nabíjanie článkov s označením NiMH. Na napájanie využijete u nabíjačky USB kábel 5 V/1 A a priložené batérie AA ReCyko 2000 nabijete do plna približne za 8 hodín.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nabíjačka Economy je vybavená plne automatizovanú elektronikou, takže nabíjanie batérií už nemusíte nijako strážiť. Proces nabíjania si totiž riadi samostatne podľa aktuálnej potreby. Po dokončení nabíjania prechádza automaticky do fázy udržiavacieho nabíjania minimálnym prúdom. Vaša batérie si tak udrží vysokú kapacitu po mnoho rokov a v priebehu nabíjania sú vždy plne pod kontrolou, bez toho aby ste sa museli o čokoľvek starať. O aktuálnom stave nabíjania Vás navyše budú vždy zreteľne informovať LED indikátory nabíjačky.

Nabíjačka Economy je určená pre nabíjanie nikel-metal-hydridových článkov a dokáže diagnostikovať nenabíjacie, poškodené alebo už čiastočne nabité batérie. Na základe detegovaných hodnôt potom samostatne určí rýchlosť a spôsob nabíjania, ktoré na konci nabíjania elektronika spomalí na režim udržiavacieho nabíjania. Vďaka tomu nedochádza k prebíjaniu batérií a znižovanie ich životnosti. Bežné nabíjačky totiž nabíja plnou rýchlosťou, potom nabíjanie ukončí a nabitie batérií potom nie je toľko presné. V prípade chybného vloženia batérií nabíjačka nabíjanie vôbec nespustí a tým eliminuje všetky bezpečnostné riziká.

Rýchle a bezpečné nabitie - to je základ, ktorý od nabíjacích batérií očakáva každý užívateľ. S nabíjačkou GP Economy dosiahnete maximálnej kapacity vašich nabíjacích batérií v prípade ich úplného vybitia už za menej ako 8 hodín.

Vstupné USB rozhranie nabíjačky umožňuje jej použitie takmer kdekoľvek. Batérie tak môžete nabíjať pomocou autoadaptéra, cez USB port vášho notebooku či powerbanku alebo priamo zo siete bez ohľadu na to, či ste práve doma, v meste, alebo v prírode.

veľkosti nabíjaných článkov AAA, AA
počet nabíjaných batérií súčasne 2
vyhotovenie nabíjačky USB
druh nabíjačky inteligentná
Ďalšie parametre
typ článkov vo vnútri balenia AA ReCyko 2 100
počet nabíjacích kanálov 1
detekcia alkalických batérií áno
doba nabíjania 9 V 200 mAh neuvádza sa
doba nabíjania AAA 1 000 mAh 4:00
nabíjací prúd pre 1 kanál C neuvádza sa
nabíjací prúd pre 1 kanál D neuvádza sa
nabíjací prúd pre jednotlivé kanály AAA 300 mA
doba nabíjania AA 2 700 mAh 10:00
doba nabíjania C 3 500 mAh neuvádza sa
napájanie USB 5 V/1 A
počet článkov vo vnútri balenia 2
typ nabíjaných batérií NiMH
detekcia poškodených batérií áno
doba nabíjania D 4 500 mAh neuvádza sa
doba nabíjania priložených článkov 8:00
napájací kábel súčasťou balenia micro USB
nabíjací prúd pre 1 kanál 9 V neuvádza sa
nabíjací prúd pre jednotlivé kanály AA 300 mA
ochrana proti prepólovaniu áno
špeciálna funkcia neuvádza sa
značka GP
rozmer 78 × 42 × 25 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Sady s nabíjačkami
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Košík.sk