Výdajne miesto v meste Partizánske - objednaný tovar si vyzdvihnete v predajni SELEKTRA, Družstevná 1143/24. Tel.: 038/7490000

Mora K 562AW + Zadarmo MORA 685998 rošt do rúry

Kód: 5382
ZadarmoZadarmo 269 € –8 %
MORA K 562AW
269 € –8 % 248 € / ks 206.67 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
21.4.2021

Kombinovaný sporák Mora K 562 AW s rúrou s objemom 70 l v energetickej triede A. Sporák je vybavený dvojdielnou smaltovanou mriežkou, integrovaným zapaľovaním horákov , komfort zatvárania dvierok.

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Biely kombinovaný sporák Mora K 562 AW s multifunkčnou rúrou Vás prekvapí nielen energeticky úspornou triedou "A", ale aj objemom 70 l. Plynové horáky osadené poistkou STOP GAS s integrovaným zapaľovaním sú kryté dvojdielnou mriežkou STABIL PLUS,  ktorá zabezpečuje bezpečný posun nádoby vo všetkých smeroch. Výkonná multifunkčná rúra má celkom osem rôznych programov, nielen klasické pečenie, ale je tu možnosť piecť aj s kruhovým vyhrievacím telesom s ventilátorom = teplovzdušné pečenie. Táto funkcia umožňuje piecť vo viacerých vrstvách naraz rôzne druhy pokrmov, kedy pri pečení nedochádza k vzájomnému ovplyvneniu odlišných chutí, napríklad mäso s koláčom. Nové bezpečné závesy dvierok KOMFORT zaručujú bez Vašej asistencie veľmi tiché a šetrné zatváranie dvierok rúry. V spodnej časti sporáku je praktický úložný priestor, do ktorého jednoducho uložíte príslušenstvo v podobe roštu a MAXI pekáča XXL o objeme až 8 l.
 

Mora BONUS Servis 5 rokov

Zakúpením tohto produktu zákazník získava po dobu ďalších 36 mesiacov (nad rámec zákonnej záručnej lehoty) nárok na bezplatnú výmenu nižšie uvedených súčastí výrobku, prácu a výjazd zmluvného servisného technika Gorenje Slovakia, s.r.o. Nevzniká však nárok na výmenu výrobku v prípade opakovaných opráv a pod. Zákazník tieto skutočnosti berie na vedomie a s týmito podmienkami súhlasí.

Voľne stojace sporáky Mora - na programovateľné hodiny, výhrevné telesá rúry, varné zóny sklokeramických platní, ventilátor, spínače, sklokeramické varné platne s výnimkou mechanického poškodenia platne spôsobené používaním, ktoré je v rozpore s návodom na obsluhu, funkčnosť plynových horákov, elektrické zapaľovanie horákov, poistky plynových horákov, popraskanie smaltu rúry*

Mora Bonus servis - 5 rokov nie je možné uplatniť pri bežnom opotrebovaní výrrobku, alebo jeho časti (filtre, prirodzené zmeny farby plastov atď.)

Mora Benefit serivs - 5 rokov je možné uplatniť len na výrobky uvedené na slovenský trh spoloťnosťou Gorenje Slovakia, s. r. o.

Podmienkou platnosti "Mora Bonus servisu 5 rokov" je registrácia na http://www.gorenje.sk/zakaznicky-servis/servis/formular-pre-aktivaciu-bezplatneho-servisu-mora do 14 dní od dátumu zakúpenia výrobku.

Dodatočné parametre

Kategória: Kombinované
Záruka: 2 roky
Typ: Kombinovaný
Varná doska: plynová
Rúra: elektrická multifunkčná
Vnútorný objem: 70 l
Plynová poistka STOP GAS: Áno
Integrované zapaľovanie horákov: Áno
Energetická trieda: A
Digitálny programátor času pečenia: Áno
Počet horákov: 4
Funkcie rúry: Horné a dolné vyhrievacie teleso, horné vyhrievacie teleso, Horné teleso s ventilátorom, Kruhové teleso s ventilátorom, Dolné teleso s ventilátorom, Ohrev tanierov, šetrné rozmrazovanie
Gril: Nie
Prevedenie: Biela
Príslušenstvo: 1x rošt, 1x maxi pekáč
Rozmery (v x š x h ): 85 x 50 x 60 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Košík.sk