Výdajne miesto v meste Partizánske - objednaný tovar si vyzdvihnete v predajni SELEKTRA, Družstevná 1143/24. Tel.: 038/7490000

Gorenje RK 6192BW

Kód: 4800
ZadarmoZadarmo
GORENJE RK 6192BW
338 € / ks 281.67 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.1.2021

Využiteľný objem chladničky: 227 litrov • Využiteľný objem mrazničky: 95 litrov • Energetická trieda: A+ + • Spotreba energie : 232 kWh/rok  • Zmrazovacia kapacita : 4,5 kg/24 hod. •

Detailné informácie

Podrobný popis

Technológia IonAir

zabezpečuje prírodné prostredie tým, že neustále dodáva záporne nabité ióny do priestoru chladničky. Záporne nabité ióny sú prirodzenými čističmi vzduchu - zaisťujú pocit čerstvého vzduchu v lese, v blízkosti vodopádov alebo po daždi. Záporne nabité ióny, ktoré pochádzajú priamo z prirodzeného prostredia, vytvárajú to najzdravšie prostredie pre ukladanie potravín. Technológia IonAir ničí väčšinu baktérií vnútri spotrebiča, odstraňuje zápachy a tiež zaisťuje optimálnu úroveň vlhkosti. Takáto prirodzená mikroklíma významne predlžuje trvanlivosť a čerstvosť potravín. Technológia IonAir je najúčinnejší v spojení so systémom Multiflow 360 ° alebo DynamiCooling.

Technológia FrostLess

Táto technológia obmedzuje tvorbu ľadu a potrebu manuálneho odmrazovanie až o 50%. Okrem toho, že budete mať menej práce s odmrazovaním, pomocou systému FrostLess ušetríte aj energiu a zabezpečíte si jednoduché upratovanie v mrazničke.

XXL SpaceBox
Ukladajte jednoducho aj tie najväčšie kusy potravín do mrazničky do priestrannej zásuvky SpaceBox.

Slot-in funkcia
Pokiaľ chcete umiestniť chladničku vedľa steny, iného voľne stojaceho spotrebiča, napríklad mrazničky, bude pre vás funkcie SlotIn ako stvorená. Záves dverí je skonštruovaný tak, aby umožnil jednoduché otvorenie dverí do pravého uhla. Rovnako tak budete môcť ľahko vytiahnuť police a získate tak dobrý manipulačný priestor.

DynamiCooling
Vetrací systém prispieva k neustálej a rovnomernej cirkulácie studeného vzduchu vďaka ventilátoru novej konštrukcie. V spojení s technológiou IonAir vytvára prirodzenú mikroklíme vo vnútri chladničky ničí až 95 % baktérií a zápachov. Technológia IonAir so systémom DynamiCooling sa nachádza v základných modeloch kombinovaných chladničiek ION generation.

Dodatočné parametre

Kategória: S mrazničkou dole
Záruka: 2 roky
Celkový objem: 322 l
Využitelný objem chladničky: 227 l
Využiteľný objem mrazničky: 95 l
Energetická trieda: A++
Spotreba energie: 232 kWh/rok
Zmrazovacia kapacita: 4,5 kg/24 hod.
Akumulačná doba: 30 hod.
Hlučnosť: 40 dB
Počet políc chladničky: 3
Počet zásuviek mrazničky: 3
Prevedenie: Biela
Rozmery (v x š x h ): 185 x 60 x 64 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Košík.sk